Legături

 
 
 
 
 
 
 
 
   
                        
 
  
                                                                                                                                         
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Meteo

Statistica Online

Calendar

Lun
Mar
Mie
Joi
Vin
Sâm
Dum
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6

Aparatul Președintelui

Numele, Prenumele

Funcția

Telefon

Pelin Vasile

Secretar al Consiliului raional Glodeni

2-20-57

Bendovscaia Liudmila

șefa  cancelariei

2-20-58

Bogaci Natalia

Sp. Princ. în problemele resurse umane

2-23-48

Ojoga Ala

Sp.princ.în prob. privatizării şi postprivatizării

2-46-29

 

Șef Serviciul juridic și resurse umane

2-44-06

Șaban Denis

Arhitect-şef

2-35-07

Bucatca Maria

Contabil-şef

2-35-22

Carajia Mihail

Sp.pr. în problemele relaţii funciare şi cadastru

2-31-04

 

Auditor-intern

2-31-74

 

SECȚIA ADMINISTRARE PUBLICĂ

Stavinschi Ina

Şef interimar secţia adm. publică

09.12.1984

2-37-77

Sîngerean Nelea

Specialist principal în admin. publică

09.03.1960

2-51-36

Țarigradschi Ludmila

Sp. în prob. protecţiei civile şi ser. civil

02.10.1983

2-37-77

Tcaci Petru

Sp. în problemele relaţii cu publicul

17.01.1981

2-51-36

SERVICIUL ARHIVĂ

Plugaru Stela

Şef  serviciului arhivă

23.12.1975

2-40-73

Pancioha Valentina

Arhivist-coordonator

06.06.1960

2-40-73

SECȚIA ECONOMIE

Gudumac Vasile

Șef  secția economie

14.01.1962

2-32-88

Misevici Violeta

Sp. princ. în problemele micului bussines

03.03.1971

2-32-88

Onuță Angela

Sp. princ. în prob. achiziţiilor publice

27.06.1994

2-32-88

Țurcan Natalia

Sp. princ. în prob. analizei şi prognozării

25.02.1977

2-32-88

SECȚIA CONSTRUCȚII, GOSPODĂRIE COMUNALĂ ȘI DRUMURI

Bodean Aureliu

Şef secția construcții, gospodărie comunală și drumuri

07.12.1983

2-28-40

Gorodenco Iurie

Sp. principal în prob. gosp. comunale elaborării și implementării proiectelor investiționale

31.01.1966

2-28-40

Cobîlaș Constantin

Specialist în problemele de drumuri publice

12.01.1992

2-28-40

Cojocari Nicolae

Sp. principal în construcţii

31.03.1988

2-28-40

DIRECȚIA AGRICOLĂ

Agache Oleg

Şef  Direcția Agricolă

08.05.1972

2-35-48

Saftiuc Diana

Sp. principal în prob. planificării

22.03.1980

2-20-04

Ceban Ghenadie

Sp. principal în prob. funciare şi consolidare a terenurilor

 

2-31-04

Postolachi Vitalie

Sp. principal în prob. dezvoltării producţiei animaliere

21.07.1964

2-30-70

Gurău Ion

Sp.principal în probl.ameliorării și fertilității solului

28.12.1969

2-31-04