Parteneriate

 
iasi - logo.PNG
 
 
sigla-cjph-desktop.png
 
consiliul-judetean-bistrita-nasaud.jpg
 
 
 
 
 
   
                        
 
  
                                                                                                                                         
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Raionul Glodeni în presă

Canal3

Infotag

Canal2

Argumentul

Agora.md

Publika TV

Moldpres

Вести             

MIR-TV

 

 

 

 

 

 

Aparatul Președintelui

Numele, Prenumele

Funcția

Telefon

Pelin Vasile

Secretar al Consiliului raional Glodeni

2-20-57

Bendovscaia Liudmila

șefa  cancelariei

2-20-58

Bogaci Natalia

Sp. Princ. în problemele resurse umane

2-23-48

Ojoga Ala

Sp.princ.în prob. privatizării şi postprivatizării

2-46-29

 

Șef Serviciul juridic și resurse umane

2-44-06

Șaban Denis

Arhitect-şef

2-35-07

Bucatca Maria

Contabil-şef

2-35-22

 

Sp.pr. în problemele relaţii funciare şi cadastru

2-31-04

 

Auditor-intern

2-31-74

 

SECȚIA ADMINISTRARE PUBLICĂ

Cojocari Olesea

Şef  secţia adm. publică

17.12.1984

2-37-77

Stavinschi Ina

Specialist principal în admin. publică

09.12.1984

2-51-36

Rudenco Svetlana

Sp. în problemele relații cu publicul 

12.03 1975

2-51-36

 

Sp. în probleme serv. civil și protecției civile

 

2-51-36

SERVICIUL ARHIVĂ

Plugaru Stela

Şef  serviciului arhivă

23.12.1975

2-40-73

Pancioha Valentina

Arhivist-coordonator

06.06.1960

2-40-73

SECȚIA ECONOMIE

Gudumac Vasile

Șef  secția economie

14.01.1962

2-32-88

Misevici Violeta

Sp. princ. în problemele micului bussines

03.03.1971

2-32-88

Onuță Angela

Sp. princ. în prob. achiziţiilor publice

27.06.1994

2-32-88

Țurcan Natalia

Sp. princ. în prob. analizei şi prognozării

25.02.1977

2-32-88

SECȚIA CONSTRUCȚII, GOSPODĂRIE COMUNALĂ ȘI DRUMURI

Bodean Aureliu

Şef secția construcții, gospodărie comunală și drumuri

07.12.1983

2-28-40

Gorodenco Iurie

Sp. principal în prob. gosp. comunale elaborării și implementării proiectelor investiționale

31.01.1966

2-28-40

Petru Tcaci

Specialist în problemele de drumuri publice

17.01.1981

2-28-40

Cojocari Nicolae

Sp. principal în construcţii

31.03.1988

2-28-40

DIRECȚIA AGRICOLĂ

Agache Oleg

Şef  Direcția Agricolă

08.05.1972

2-35-48

Saftiuc Diana

Sp. principal în prob. planificării

22.03.1980

2-20-04

Ceban Ghenadie

Sp. principal în prob. funciare şi consolidare a terenurilor

 

2-31-04

Postolachi Vitalie

Sp. principal în prob. dezvoltării producţiei animaliere

21.07.1964

2-30-70

 

Sp.principal în probl.ameliorării și fertilității solului

 

2-31-04